Ofertă acceptată Cumpărare directă

Felicitare 100 cmp pagina interior color 1DECEMBRIE

Număr anunț
DA21759318
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
Furnizor / câștigător
REALITATEA MEDIA S.R.L. (CUI RO14741276)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
15.11.2018 13:18
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.