Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Dell Inspiron 3576, Intel Core i5-8250U, Full HD, 4GB DDR4, HDD 1TB, AMD Radeon 520 2GB,Linux
- Număr anunț
- DA22227910
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.806,71 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 10:28
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.806,71 RON
din 1.806,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro