Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT SERVICE SAVINA 6 ANI
- Număr anunț
- DA22320059
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 2.026,16 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 12:39
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.026,16 RON
din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro