Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA IARNA

Număr anunț
DA21754837
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU TINERET AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 36860537)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.424 RON
Valoare atribuită
7.424 RON
Data publicării
15.11.2018 10:44
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.424 RON

din 7.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.