Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid poliglicolic fir resorbabil,inlocuitor de catgut, calit. exceptionala, steril ,cu ac,Certif CE

Număr anunț
DA22332548
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
19435100-5 · Fire pentru cusut (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250,96 RON
Valoare atribuită
2.250,96 RON
Data publicării
04.02.2019 08:38
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250,96 RON

din 2.250,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.