Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru spect. Oameni si soareci SR

Număr anunț
DA22234448
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
18831000-3 · Incaltaminte cu varf de protectie de metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.704,92 RON
Valoare atribuită
2.704,92 RON
Data publicării
17.01.2019 08:48
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.704,92 RON

din 2.704,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.