Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Anvelope 215/65/16 Austone - iarnă și lichid de spălare parbriz - iarnă
- Număr anunț
- DA21750529
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- BRANDO COM SRL (CUI RO6774361)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.193,42 RON
- Valoare finală
- 2.193,42 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 16:56
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.