Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare parc si loc de joaca in sat Ramnicu de Jos, com.Cogealac, jud.Constanta
- Număr anunț
- DA22327157
- Autoritate contractantă
- COMUNA COGEALAC (PRIMARIA COMUNEI COGEALAC) (CUI 4804407)
- Furnizor / câștigător
- TERMO MOB CONSTR SRL (CUI 22738670)
- Cod CPV
- 45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385.700 RON
- Valoare atribuită
- 385.700 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 11:16
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
385.700 RON
din 385.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro