- Număr anunț
- DA21357796
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.283,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.283,45 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 10:01
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.283,45 RON
din 2.283,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro