Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop derulare centrala Tork Reflex 2 straturi - 150 Perie praf - Circulara cu coada telescopicaDet
- Număr anunț
- DA22332206
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,08 RON
- Valoare atribuită
- 211,08 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 07:25
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,08 RON
din 211,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro