Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acreditare servicii sociale

Număr anunț
DA22225572
Autoritate contractantă
Comuna Marculesti (Consiliul local al comunei Marculesti) (CUI 17541604)
Furnizor / câștigător
RADA MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28388086)
Cod CPV
85312000-9 · Servicii de asistenta sociala fara cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
15.01.2019 16:12
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.