Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou expozițional 3x3

Număr anunț
DA21410328
Autoritate contractantă
Muzeul Casa Muresenilor Brasov (CUI 9948055)
Furnizor / câștigător
LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO15687957)
Cod CPV
44423400-5 · Panouri de semnalizare si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.961 RON
Valoare atribuită
2.961 RON
Data publicării
08.10.2018 11:56
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.961 RON

din 2.961 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.