Ofertă acceptată Cumpărare directă

tarata de grau

Număr anunț
DA22325038
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI RO5351487)
Cod CPV
15615000-2 · Tarate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.015 RON
Valoare atribuită
3.015 RON
Data publicării
01.02.2019 09:19
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.015 RON

din 3.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.