Ofertă refuzată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA CENTRALA 50 KW

Număr anunț
DA21730134
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PERSOANELE CU DIZABILITATI (CUI 34202411)
Furnizor / câștigător
AVIS DEVELOPMENT SRL (CUI 11053523)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,22 RON
Valoare finală
504,22 RON
Data publicării
13.11.2018 11:53
Data finalizării
15.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.