Ofertă refuzată Cumpărare directă

Echipament de iarna pentru Politia Locala Curtici

Număr anunț
DA21703813
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
EMBIS-ARTA SRL (CUI RO25281025)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.270 RON
Valoare finală
6.270 RON
Data publicării
09.11.2018 11:35
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.