Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet publicare anunt concurs
- Număr anunț
- DA21400510
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERTEA (CUI 29062311)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,03 RON
- Valoare atribuită
- 284,03 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 12:18
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284,03 RON
din 284,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro