Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bicicleta fitness Serra E.6
- Număr anunț
- DA21757056
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR.IOAN MIHALYI DE APSA (CUI 27030542)
- Furnizor / câștigător
- HERVIS SPORTS AND FASHION SRL (CUI RO21479454)
- Cod CPV
- 37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,46 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 11:57
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,46 RON
din 1.176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro