Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI FOLIE

Număr anunț
DA21756975
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TECUCI (CUI 13629780)
Furnizor / câștigător
DIAPLANT INTERAGRO SRL (CUI RO9956716)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
15.11.2018 11:55
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.