Ofertă acceptată Cumpărare directă

Micro Volume Pipette Tips-G, 0.2 - 10 µL, 1000/Bag

Număr anunț
DA21756901
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.959,30 RON
Valoare atribuită
3.959,30 RON
Data publicării
15.11.2018 11:52
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.959,30 RON

din 3.959,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.