Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DE ARTICOLE DE PAPETARIE
- Număr anunț
- DA21754612
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Szekely Karoly Miercurea Ciuc (CUI 4245453)
- Furnizor / câștigător
- ZENIT PLUSZ SRL (CUI RO18849662)
- Cod CPV
- 37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.977,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.977,75 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:36
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.977,75 RON
din 1.977,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro