Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set echipament fotbal,volei,handbal personalizat cu numar

Număr anunț
DA21753063
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DEJA (CUI 26362942)
Furnizor / câștigător
K & G AGENCY IMPEX S.R.L. (CUI RO5067842)
Cod CPV
37410000-5 · Echipament pentru sporturi in aer liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,70 RON
Valoare atribuită
806,70 RON
Data publicării
15.11.2018 09:45
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,70 RON

din 806,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.