Ofertă refuzată Cumpărare directă

LOGAN SL PLUS

Număr anunț
DA21394447
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI RO13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.584,72 RON
Valoare finală
112.584,72 RON
Data publicării
04.10.2018 17:47
Data finalizării
08.10.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.