Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lada frigorifica Arctic O47+, 451 l, Clasa A+
- Număr anunț
- DA21748711
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,53 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 15:07
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.344,53 RON
din 1.344,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro