Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EUBIOTIC BABY 3.5G cutie x 10 plicuri
- Număr anunț
- DA22336679
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.749 RON
- Valoare atribuită
- 1.749 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 12:27
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.749 RON
din 1.749 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro