Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE BIROU 1411
- Număr anunț
- DA21751675
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program normal nr.4 Sacele (CUI 29418207)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,50 RON
- Valoare atribuită
- 669,50 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 08:44
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
669,50 RON
din 669,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro