- Număr anunț
- DA22335194
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,60 RON
- Valoare atribuită
- 201,60 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 11:09
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,60 RON
din 201,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro