Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Test rapid pentru gripa Influenza (Influenta) A+B controale incluse in kit (caseta).CEL MAI BUN PRET
- Număr anunț
- DA22333995
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.567,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.567,50 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 10:10
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.567,50 RON
din 1.567,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro