Ofertă acceptată Cumpărare directă

DANTELA ROTUNDA HARTIE 100/set

Număr anunț
DA21744622
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39561000-2 · Tul, dantela, panglicarie, pasmanterie si broderie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,68 RON
Valoare atribuită
13,68 RON
Data publicării
14.11.2018 12:45
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,68 RON

din 13,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.