Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde MYRIA MY4054WHG, 20l, grill, 700W, alb
- Număr anunț
- DA21744885
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711360-0 · Cuptoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170,11 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 12:55
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 170,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro