Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OxidIce Air - dezinfectant de nivel inalt pt aeromicroflora (testat pe Clostridium difficile)
- Număr anunț
- DA21754808
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.520 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:43
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro