Ofertă refuzată Cumpărare directă

Test rapid caseta pentru determinarea HBs Ac din ser/plasma.

Număr anunț
DA22305853
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,50 RON
Valoare finală
101,50 RON
Data publicării
30.01.2019 09:00
Data finalizării
04.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.