Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartofi import

Număr anunț
DA22336820
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 240 BUCURESTI (CUI 4400930)
Furnizor / câștigător
IV Prod Com (CUI RO5749297)
Cod CPV
15313000-5 · Cartofi transformati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,50 RON
Valoare atribuită
128,50 RON
Data publicării
04.02.2019 12:34
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 20:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,50 RON

din 128,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.