Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat

1L UNISOL ULEI FL SOARELUI

Număr anunț
DA21413817
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15411210-7 · Ulei pentru prajit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,60 RON
Valoare atribuită
440,10 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
08.10.2018 14:12
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440,10 RON

din 453,60 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 13,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.