Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VATA MINERALA URSA ALUMINIU 100/8.4 MP
- Număr anunț
- DA21413521
- Autoritate contractantă
- S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
- Furnizor / câștigător
- MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
- Cod CPV
- 44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,24 RON
- Valoare atribuită
- 878,24 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 14:00
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,24 RON
din 878,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro