Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PH TUB NEON 36W MASTER TL-D/865
- Număr anunț
- DA22237597
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 31532100-5 · Lampi cu tuburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,80 RON
- Valoare atribuită
- 448,80 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:48
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448,80 RON
din 448,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro