Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii pentru refacerea hidroizolatiei

Număr anunț
DA21412257
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.811,70 RON
Valoare atribuită
3.811,70 RON
Data publicării
08.10.2018 13:11
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.811,70 RON

din 3.811,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.