Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de recertificare conform ISO 9001:2015

Număr anunț
DA22236105
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
CERTIND SA (CUI RO15502676)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.681 RON
Valoare atribuită
4.681 RON
Data publicării
17.01.2019 10:33
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.681 RON

din 4.681 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.