Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELEMEA DE VACA

Număr anunț
DA22334542
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 23 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170968)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,95 RON
Valoare atribuită
61,95 RON
Data publicării
04.02.2019 10:34
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,95 RON

din 61,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.