Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta laptop 16` Asus Nereus, Negru

Număr anunț
DA22235604
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,01 RON
Valoare atribuită
42,01 RON
Data publicării
17.01.2019 10:08
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,01 RON

din 42,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.