Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera video pentru vanatoare Bresser 3340002, 12 MP, IR 10 m, MMS/SSL/EMAIL

Număr anunț
DA22234688
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.662 RON
Valoare atribuită
1.662 RON
Data publicării
17.01.2019 09:10
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.662 RON

din 1.662 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.