Ofertă acceptată Cumpărare directă

SATAR 16CM HACCP,CUTIT PENTRU FELIAT 30CM,CUTITUL MACELARULUI 20CM 2 buc

Număr anunț
DA21755962
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39241120-0 · Cutite de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,90 RON
Valoare atribuită
910,90 RON
Data publicării
15.11.2018 11:19
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,90 RON

din 910,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.