Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse materiale de construcții în vederea executării unor comenzi deschise
- Număr anunț
- DA21751515
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI RO24205178)
- Cod CPV
- 44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.900,25 RON
- Valoare atribuită
- 29.900,25 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 08:34
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.900,25 RON
din 29.900,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro