Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare Biscuiti cu crema pentru Scoala Profesionala Dagata, judetul Iasi
- Număr anunț
- DA22332302
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Dagata (CUI 17145448)
- Furnizor / câștigător
- MARYPACK SRL (CUI RO23317831)
- Cod CPV
- 15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.560 RON
- Valoare atribuită
- 34.560 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 08:04
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.560 RON
din 34.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro