Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBA DE VEL PITAR FELIATA 500 GR

Număr anunț
DA22331611
Autoritate contractantă
COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,60 RON
Valoare atribuită
109,60 RON
Data publicării
02.02.2019 18:31
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,60 RON

din 109,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.