Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLICARBONAT SOLID 4MM 1250X2050 CLAR

Număr anunț
DA21404892
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.566,44 RON
Valoare atribuită
2.566,44 RON
Data publicării
08.10.2018 07:49
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.566,44 RON

din 2.566,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.