Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA22324750
Autoritate contractantă
CRUCEA ROSIE VRANCEA (CUI 12706450)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,17 RON
Valoare atribuită
609,17 RON
Data publicării
01.02.2019 09:01
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,17 RON

din 609,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.