Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii privind determinarea intensitatii campului electric si a inductiei magnetice

Număr anunț
DA22335717
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BRAILA (CUI 4205637)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
04.02.2019 11:38
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.