Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC Rehau Brilliant clasa A

Număr anunț
DA21759789
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
Furnizor / câștigător
SIGMA MOBILE SRL (CUI RO17644030)
Cod CPV
44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.861,59 RON
Valoare atribuită
51.861,59 RON
Data publicării
15.11.2018 13:33
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.861,59 RON

din 51.861,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.