Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,8% sub estimat

8 ROLE ARO HARTIE IGIENICA 2 STR; 8 ARO ROLE PROSOP BUC 2STR

Număr anunț
DA21755633
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,80 RON
Valoare atribuită
512,80 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 11:09
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,80 RON

din 532,80 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.