Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA21750846
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24210000-9 · Oxizi, peroxizi si hidroxizi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.732 RON
- Valoare atribuită
- 4.692 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2018 22:53
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 19:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.692 RON
din 4.732 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.